• RADA RODZICÓW

Konto Rady Rodziców  - 64 1240 1330 1111 0010 9639 9816

BANK PEKAO S.A

Szanowni Rodzice,

Każdego dnia dbamy o dobrą zabawę, edukację i rozwój Dzieci i cieszymy się, że Wy, Rodzice razem z nami współtworzycie nasze przedszkole. Dlatego bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie.

Rada Rodziców to przedstawiciele, których wybraliście na zebraniach. To także Wasi reprezentanci, którzy mają za zadanie organizowanie różnych form aktywności rodziców na rzecz realizacji celów i zadań przedszkola. Dodatkowo Rada Rodziców gromadzi niezbędne fundusze i ustala zasady ich użytkowania.

W tym roku 2023/2024 Rada Rodziców na zebraniu  we wrześniu 2023, zdecydowała, że składka na Radę Rodziców wynosi 200zł na jedno dziecko.
          Pamiętamy także o rodzeństwie, które uczęszcza do naszego przedszkola: wpłaty na drugie i kolejne dziecko obniżamy o 50zł od kwoty podstawowej  czyli 200zł lub 150zł .
          Wpłaty możecie dokonać jednorazowo w całości albo w 2 lub 4 ratach

Poniżej zdjęcia zakupionych zabawek  we wrześniu 2023 do każdej grupy (niektóre  klocki i lalki zostały zakupione dla paru grup )

Zabawki  finansowane z Rady Rodziców - 2500 zł

PONIŻEJ ZAKUPY NA ROK 2022/2023

(finansowane z rady rodziców 2000zł )

ZABAWKI DO SAL NA NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023

Zależy nam bardzo na przygotowaniu paczek mikołajkowych dla wszystkich dzieci, dlatego prosimy o terminowe wpłaty do 30.10. Z niespodzianki w Dniu Św. Mikołaja dzieci na pewno się ucieszą i będą ją mile wspominać.

Propozycje atrakcji i rozwiązań, które chcemy opłacić z Rady Rodziców znajdziecie Państwa tu:

(proszę kliknąc w poniższy plik)

Rada_Rodzicow_2021-2022(2).pdf

Pamiętajcie, że Rada Rodziców to też Wy! Dlatego zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów, rozwiązań.

W tej zakładce będą umieszczane informację na temat funkcjonowania Rady Rodziców naszej placówki.

Przedstawiamy skład Rady Rodziców w roku 2022/ 2023

Przewodnicząca : Dominika  Kołodziejczyk

Zastępca : Cimoch Jadwiga

Skarbnik : Małgorzata Drozd

Sekretarz : Kinga Rusek

Konto Rady Rodziców  - 64 1240 1330 1111 0010 9639 9816

BANK PEKAO S.A

PLANOWANE WYDATKI

• zabawki
          • pomoce dydaktyczne
          • koncerty muzyczne
          • teatrzyki
          • czapeczki oraz prezenty na urodzinki
          • Mikołaj
          • dopłata dla 3 latków - pasowanie na przedszkolaka
          • nagrody za udział w konkursach przedszkolnych
          • książki, birety oraz dyplomy dla dzieci żegnających przedszkole
          • dekoracje na holu oraz sal

Szczegółowe raporty wydatków będą przedstawiane przez przewodniczących na zebraniach rodziców.

Rada Rodziców wraz z Radą Pedagogiczną Przedszkola składa serdeczne podziękowania wink za dotychczasowe zaangażowanie rodziców w pozyskiwaniu środków na cele statutowe!